www.singer-ceska.cz

5pinový nožní pedál pro TIG svářečky – Příslušenství pro svařování Stamos

Hodně prodávaný produkt 5pinový nožní pedál pro TIG svářečky - Příslušenství pro svařování Stamos od společnosti s předním postavením na trhu Stamos jednoduše získáte v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Ve skvělé akci za 1 699 Kč.
EAN: 4062859012630
5pinový nožní pedál pro TIG svářečky - Příslušenství pro svařování Stamos
Ověřit dostupnost
Značka: Stamos
1 699

Vlastníte již svářečku TIG, jako je např. svářečka na hliník ENTRIX 200 od společnosti welbach s připojením na 5 kolíků? Poté využijte k regulaci proudu spolehlivý nožní pedál od společnosti Stamos Germany, experta na svářecí technologie. Tím si svařování výrazně ulehčíte a budete dosahovat skvělých výsledků.
 Vysoce kvalitně zpracovaný hliníkový plášť a spolehlivě nastavitelný nožní pedál jsou základem dosažení prvotřídních výsledků při sváření. Především u TIG svařování můžete dosáhnout přesných svarů; přitom vám pomůže pedál, kterým můžete velice citlivě řídit přívod proudu, a to i v případech, kdy používáte při svařování externí elektrodu.
 Nožní pedál s 5 piny je připojen ke svářečce 2 m dlouhým kabelem a zajišťuje tak při svařování maximální možnou svobodu pohybu. V dodávce jsou celkem dva propojovací kabely.

Více z Svářečky