www.singer-ceska.cz

Chladící skříň 180 l 2 police 2–12 °C LED ušlechtilá ocel / tvrzené sklo – Saladety Royal Catering

Neodolatelný výrobek Chladící skříň 180 l 2 police 2–12 °C LED ušlechtilá ocel / tvrzené sklo - Saladety Royal Catering od skvělého výrobce Royal Catering máte možnost koupit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu! Nyní za 32 990 Kč.
EAN: 4062859203717
Chladící skříň 180 l 2 police 2–12 °C LED ušlechtilá ocel / tvrzené sklo - Saladety Royal Catering
Ověřit dostupnost
32 990

Samoobsluha se stylem: v tvarované chladící skříni značky Royal Catering vystavíte ovoce, zeleninu, nápoje a občerstvení v dokonalém světle. Díky skleněným bočním panelům a jasnému LED osvětlení můžete mít vy i vaši zákazníci lákavou nabídku neustále na očích. Ať už jako součást bufetu, v restauraci, kavárně nebo v maloobchodě – vaše občerstvení je v otevřeném prodejním regálu vždy dobře viditelné a ihned po ruce.
 Otevřená, osvětlená a snadno se čistí: taková musí být vaše nová nástěnná chladicí vitrína. Díky otevřenému designu můžete regál snadno naplnit. Stejně snadno si hosté a zákazníci mohou vytáhnout zákusky, nápoje a občerstvení všeho druhu. Dvě dodané robustní police můžete umístit do požadované výšky. Díky tomu můžete chladicí regál flexibilně přizpůsobit nabízenému zboží, ať už jde o ovoce a zeleninu, nebo balené pochoutky. Police nabízejí dostatek prostoru na 45,8 x 28 cm a unesou až 10 kg. Optimální osvětlení zajišťují LED světla, která pracují s úspornými 3 x 1,5 W.
 Police chladicího nástěnného regálu jsou vyrobeny z odolné ušlechtilé oceli a velmi snadno se čistí. Díky hladkému povrchu můžete snadno a rychle odstranit rozlité tekutiny nebo prach.
 Chladicí skříň gastro kvality pracuje s 1340 W a chladí v rozsahu 2–12 °C. Proto použijte zařízení v prostředí s < 27 °C. Součástí dodávky je snadno instalovatelná noční roleta. Napomáhá udržovat stálou teplotu chlazení uvnitř. Jako chladivo slouží R290. Nástěnná chladicí skříň má také funkci automatického odmrazování, která automaticky kontroluje a reguluje teplotu a vlhkost uvnitř.