www.singer-ceska.cz

Elektrická grilovací deska 548 x 350 mm hladká + vroubkovaná 3 000 W – Elektrický gril Royal Catering

Kvalitní a levný produkt Elektrická grilovací deska 548 x 350 mm hladká + vroubkovaná 3 000 W - Elektrický gril Royal Catering od skvělé a známé značky Royal Catering pohodlně nakoupíte bezpečně online extra výhodně! Aktuálně za super cenu 4 599 Kč.
EAN: 4062859010926
Elektrická grilovací deska 548 x 350 mm hladká + vroubkovaná 3 000 W - Elektrický gril Royal Catering

Elektrická grilovací deska pro křupavé a lahodné speciality S elektrickou grilovací deskou RCPG42-M ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering můžete své hosty hýčkat po celý rok lahodnými a vydatnými grilovanými specialitami. Ať už šťavnaté steaky a hamburgery, ryby, omelety, tortilly nebo zelenina – s tímto elektrickým grilem se vaší fantazii meze nekladou. Gril vás zaujme nízkou tvorbou kouře a hygienickým a velmi čistým způsobem práce. Kromě toho je gastronomický gril také ideální vhodný pro použití ve velkokuchyních – od restaurací a stánků s občerstvením po food trucky nebo cateringové akce.
flexibilní – díky částečně hladkému, částečně vroubkovanému povrchu je ideální pro přípravy široké škály pokrmů v restauracích, bufetech, prodejních stáncích
výkonná – s 3 000 W a teplotním rozsahem 50 – 300 °C
profesionální – dokonale grilované pokrmy díky plně automatické kontrole termostatu
praktická –ochrana proti odstřikům a záchytná nádoba na tuk a olej pro čistou a příjemnou práci
dlouhá životnost – díky kvalitnímu zpracování, plášti z ušlechtilé oceli a grilovací desce ze