www.singer-ceska.cz

Fotovoltaika na balkon 400 W monokrystalický panel kompletní sada připravená k zapojení – Solární panely MSW

Zcela unikátní kousek Fotovoltaika na balkon 400 W monokrystalický panel kompletní sada připravená k zapojení - Solární panely MSW od značky s dlouholetou tradicí MSW k dostání u nás výhodně! Aktuálně v akci za 11 990 Kč.
EAN: 4062859225740
Fotovoltaika na balkon 400 W monokrystalický panel kompletní sada připravená k zapojení - Solární panely MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
11 990

Využívání solární energie je nyní snazší než kdy dříve! Kompletní sada fotovoltaiky na balkon značky MSW má integrovaný střídač a 10 m dlouhý kabel se zástrčkou EU pro snadné dodávání vyrobené energie do elektrické sítě. Po rychlé instalaci můžete solární panel na balkon pohodlně monitorovat sami: pomocí připojení Bluetooth nebo Wifi můžete získat všechny aktuální údaje do svého mobilního zařízení nebo počítače a mít vždy přehled o všech důležitých hodnotách.
 Dva monokrystalické solární panely poskytují výkon 400 W. Solární články M-TYP pracují od svítání do soumraku a nabízejí nejdelší provozní dobu ze všech dostupných panelů – a to i v průběhu celého roku a za různých povětrnostních podmínek. Integrovaný MPP tracker ovlivňuje zátěžový odpor a průběžně optimalizuje hodnoty výkonu systému. Takto vyrobenou energii můžete využít k přímému napájení svých spotřebičů, například zahradního osvětlení, uložit ji pro pozdější použití nebo ji prostřednictvím zásuvky dodat do elektrické sítě. S fotovoltaikou na balkon ušetříte peníze a zároveň tím budete šetrní k přírodě. Díky kompaktní konstrukci systému můžete balkónové solární panely instalovat i na malé balkony nebo do malých zahrad. Dodávaný montážní materiál umožňuje spolehlivé a pevné upevnění, zatímco 10 m dlouhý kabel poskytuje dostatečnou flexibilitu při výběru správného umístění. Při instalaci dodržujte pokyny v montážním návodu i místní předpisy a bezpečnostní pokyny. Balkonová fotovoltaika je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a díky své robustní konstrukci má mimořádně dlouhou životnost. Tento solární systém s třídou krytí IP65 nabízí nejvyšší ochranu proti dotyku, je prachotěsný a chráněný proti stříkající vodě ze všech stran. Z vlastního přesvědčení vám proto nabízíme prodlouženou záruční dobu na solární sadu značky MSW v délce 5 let.

Více z Zahradnické potřeby