www.singer-ceska.cz

Horkovzdušná trouba {{power_hp_1852}} W Časovač 3 funkce {{number_of_trays_1805_temp}} Plechy – Konvektomat Royal Catering

Tento designový kousek Horkovzdušná trouba {{power_hp_1852}} W Časovač 3 funkce {{number_of_trays_1805_temp}} Plechy - Konvektomat Royal Catering od výrobce se skvělou pověstí Royal Catering jde sehnat u nás právě za nejnižší cenu. Zrovna teď v akci za 22 990 Kč.
EAN: 4062859200068
Horkovzdušná trouba {{power_hp_1852}} W Časovač 3 funkce {{number_of_trays_1805_temp}} Plechy - Konvektomat Royal Catering
Ověřit dostupnost
22 990

Volně stojící horkovzdušná trouba od společnosti Royal Catering zajišťuje účinnou cirkulaci vzduchu pro rychlé a rovnoměrné pečení, grilování nebo zapékání. Výkonná konvekční trouba s {{number_of_trays_1805_temp}} je vhodná zejména pro přípravu různých pokrmů v restauracích, kavárnách nebo bistrech a zvyšuje kapacitu pečení, aniž by docházelo k plýtvání cenným prostorem. Topné těleso pracuje s {{power_hp_1852}} W, zatímco konvekční systém ohřevu zajišťuje rovnoměrné a rychlé vaření. Konvekce také umožňuje paralelní přípravu různých pokrmů, aniž byste museli otáčet nebo měnit {{number_of_trays_1805_temp}}. plechy otáčet nebo vyměňovat. Konvektomat má pro tyto účely velkou kapacitu a termostat, který můžete přesně regulovat v rozsahu {{thermostat_adjustment_range_929}}. °C. Díky třem funkcím gril, konvekce a pára si můžete na intuitivním ovládacím panelu snadno zvolit optimální nastavení a dosáhnout stejně optimálních výsledků. Integrovaný časovač umožňuje nastavit pevnou dobu vaření v rozmezí 0 až 99 minut.
. Kryt konvektomatu je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, která při styku s potravinami reaguje neutrálně a je mimořádně odolná a snadno se čistí. Dvířka ze žáruvzdorného skla umožňují neustálou kontrolu procesu pečení, zatímco samostatně přepínatelné vnitřní osvětlení nabízí atraktivní prezentaci zboží ve vysoce kvalitní troubě. Součástí dodávky konvektomatu je variabilní rukojeť a {{number_of_trays_1805_temp}}. plechy jsou součástí dodávky.