www.singer-ceska.cz

Infrarotkabine 5 Vollspektrumstrahler 2 Personen 2100 W 15 65 °C – Doplňky do sauny Uniprodo

Tento nejprodávanější produkt Infrarotkabine 5 Vollspektrumstrahler 2 Personen 2100 W 15 65 °C - Doplňky do sauny Uniprodo od přední značky Uniprodo snadno můžete pořídit právě napořád výhodně. Nabídky od 34 990 Kč.
EAN: 4062859223586
Infrarotkabine 5 Vollspektrumstrahler 2 Personen 2100 W 15 65 °C - Doplňky do sauny Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
34 990

Pohlaďte své tělo i duši domácí infrasaunou značky Uniprodo. S inovativní infra saunou si můžete vytvořit wellness oázu u vás doma nebo v komerčním sektoru, například ve fitness studiích, lázních nebo rehabilitačních centrech. Die großzügige Saunakabine bietet Platz für 2 Personen und erreicht dank der 5 Vollspektrumstrahler mit insgesamt 2100 W schnell einen Temperaturbereich von 15 – 65 °C. Besonderes Highlight: Die Kabine ist für die Lichttherapie geeignet. Při terapii barevným světlem vytvářejí různé barvy jedinečnou atmosféru, která ovlivňuje náladu a slouží k terapeutickým účelům. Kombinace uklidňujícího tepla a jemné světelné terapie: v moderní infrasauně dopřejete svému tělu dvojitou lázeňskou proceduru. Zatímco vysoké teploty pomáhají očistit tělo a posílit imunitní systém, různé barvy podporují regeneraci těla po zranění nebo zmírňují bolest. Každá barva má jiné vlastnosti a podporuje další zdravotní cíle. Sedm nejběžnějších barev je:

  • Červená: Červená znamená vitalitu, energii a povzbuzení. Terapie v saunové kabině je zaměřena na zvýšení krevního oběhu a zlepšení motivace, energie a síly – ideální při únavě, nízkém krevním tlaku a špatném krevním oběhu.
  • Oranžová: Oranžová je považována za teplou a povzbuzující barvu. Znamená kreativitu, nadšení a optimismus. Tato barva je tedy vhodná pro podporu emoční rovnováhy a zlepšení duševního soustředění. Oranžová terapie údajně pomáhá také při zažívacích a dýchacích potížích.
  • Žlutá: Žlutá znamená štěstí, dobrou náladu a jasnou mysl, proto se říká, že světelná terapie touto barvou zmírňuje depresivní nálady a úzkost, stimuluje nervový systém a zlepšuje duševní soustředění.
  • Zelená: Zelená barva má uklidňující účinek na tělo i mysl, protože znamená rovnováhu, harmonii a obnovu. Terapie zeleným světlem v infračervené kabině je vhodná pro podporu relaxace, snížení stresu a zlepšení celkové pohody.
  • Modrá: Modrá je známá pro svůj uklidňující a chladivý účinek. Tato barva v saunové kabině navozuje vnitřní klid, vyrovnanost a emocionální rovnováhu. Terapie modrým světlem se používá také při kožních onemocněních.
  • Indigo: Sytá fialovomodrá barva znamená duchovno a uvolnění. Říká se, že terapie indigovým světlem podporuje jasné myšlení a zlepšuje intuici.
  • Fialová: Fialová znamená duchovno, kreativitu a inspiraci. Tato barva má uklidňující a vyrovnávací účinky na tělo i mysl a podporuje zdravý spánek.

 Infračervená sauna má také tři čtecí lampičky a ionizátor kyslíku. Tím se osvěží vzduch v interiéru a spolehlivě se odstraní nepříjemné pachy. Posaďte se do prostorné kabiny z kanadské jedle. Tento materiál je velmi odolný proti vlhkosti a díky nízkému obsahu pryskyřice je ideální pro horké a vlhké klima v saunách. Díky velkým dveřím a oknu máte vždy výhled do místnosti. Použité sklo je tvrzené, a proto je obzvláště bezpečné a odolné vůči teplu. Velké dveře se otevírají pomocí dřevěné kliky. To vytváří docela přirozený akcent a umožňuje bezpečné otevírání a zavírání infrasauny. Moderní infrasaunu sestavíte snadno a rychle. Požadovaná nastavení upravíte pomocí digitálního ovládacího panelu. Zatímco se budete potit, můžete kabinu volitelně připojit přes Bluetooth k tabletu nebo telefonu a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Nebo můžete přes USB připojit disk s oblíbenou zábavou. Prostřednictvím audiosystému v kabině můžete bez problémů poslouchat MP3 a rádio. Ať už jde o snížení stresu, uvolnění svalového napětí nebo společné posezení v pohodlí – hýčkejte své tělo i mysl v domácí infrasauně značky Uniprodo!