www.singer-ceska.cz

Jednokanálová pipeta 1 5 ml autoklávovatelná – Mikropipety Steinberg Systems

Hodně prodávaný výrobek Jednokanálová pipeta 1 5 ml autoklávovatelná - Mikropipety Steinberg Systems od značky Steinberg Systems máte možnost dostat právě za rozumné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 1 299 Kč.
EAN: 4062859180971
Jednokanálová pipeta 1 5 ml autoklávovatelná - Mikropipety Steinberg Systems

Tato jednokanálová pipeta od Steinberg Systems vám usnadní a zjednoduší práci v laboratoři. S mikropipetou můžete velmi přesně odměřovat a pipetovat kapaliny, takže se tento model ideálně hodí pro profesionální vědecké aplikace, například v chemii, biologii, lékařství, technice ochrany životního prostředí a biochemii.
. Lehká pipeta se dobře drží v ruce a vyznačuje se malou námahou potřebnou k pipetování. Díky praktickému tlačítku pro vysunutí můžete použité hroty vyměnit během několika sekund. Stisknutím tlačítka drop zobrazíte individuální identifikační kód modelu. Otáčením pístu můžete regulovat požadované dávkování. Na robustní rukojeti najdete přehledný třímístný displej hlasitosti. Pipeta pojme 1 – 5 ml kapaliny.
 Dělená pipeta je autoklávovatelná. Pro snadnou demontáž, čištění a údržbu obdržíte také vhodný nástroj a kalibrační olej.