www.singer-ceska.cz

Jednonápravový traktor 196 cm³, EURO V 6,5 k 1 rychlostní stupeň vpřed 1 rychlostní stupeň vzad – Nástroje pro zpracování půdy hillvert

Super produkt Jednonápravový traktor 196 cm³, EURO V 6,5 k 1 rychlostní stupeň vpřed 1 rychlostní stupeň vzad - Nástroje pro zpracování půdy hillvert od kvalitní společnosti hillvert pohodlně nakoupíte u nás teď opravdu výhodně! Aktuálně za super cenu 25 779 Kč.
EAN: 4062859146748
Jednonápravový traktor 196 cm³
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
25 779

Chcete pomocníka na zahradě? S jednonápravovým traktorem od hillvert získáte skutečného všestranného pomocníka na zahradu nebo na farmu. Podle potřeby můžete k tomuto konvertibilnímu stroji připojit rotační kypřič, zametací stroj, sněhovou frézu nebo lištovou sekačku a snadno plnit náročné úkoly. Jednonápravový traktor je ideální pro práci na poli, na menších záhonech nebo pro přepravu různého zboží. Srdcem jednonápravového traktoru je výkonný motor o zdvihovém objemu 196 cm³, který poskytuje plný výkon při 3890. ot/min, poskytuje plný výkon i za ztížených podmínek. Komponenty jsou vzájemně přesně sladěny a přístroj je robustně konstruován, takže s ním můžete pracovat pohodlně a bez vibrací. Těžiště tohoto jednonápravového traktoru je obzvláště nízko. Díky tomu se snadno a pohodlně ovládá. Kromě toho vám práci na zahradě usnadní 2 uličky. Jednotka má rychlost vpřed 2,2 km/h a zpátečku 2,12 km/h. Díky velkým gumovým kolečkům s profilem AS můžete spolehlivě přenášet těžké náklady i na měkkých podlahách.  Robustní řídicí tyč je vybavena ergonomickými rukojeťmi. To umožňuje pohodlnou práci s přístrojem po delší dobu. Zvláštností tohoto motorového rotačního kultivátoru je jeho hmotnost, protože vám pomůže rychle a důkladně nakypřit i silně zhutnělou půdu.  Jednonápravový traktor je díky širokému příslušenství všestranně využitelný po celý rok. Nasaďte například zahradní kypřič HT-WBA-140, který na jaře intenzivně kypří půdu a připravuje ji na sezónu. Se zametacím strojem HT-WBA-120 snadno odstraníte písek, listí, mulč a další nečistoty z chodníků a příjezdových cest. Když v létě tráva obzvlášť vyroste, pomůže vám tyčová sekačka. Díky výkonnému příslušenství můžete bez problémů sekat i zarostlé divoké louky. V zimě můžete rychle odklízet chodníky a dopravní cesty pomocí jednonápravového traktoru a sněhové radlice.