www.singer-ceska.cz

Klešťový multimetr LCD CAT III TRMS měření zapínacího proudu – Měřiče proudu a napětí Steinberg Systems

Vysoce kvalitní produkt Klešťový multimetr LCD CAT III TRMS měření zapínacího proudu - Měřiče proudu a napětí Steinberg Systems od dodavatele kvalitních produktů Steinberg Systems snadno pořídíte v naší internetové nabídce za super cenu! Ve skvělé akci za 1 299 Kč.
EAN: 4250928670243
Klešťový multimetr LCD CAT III TRMS měření zapínacího proudu - Měřiče proudu a napětí Steinberg Systems
Popis produktu

Klešťový multimetr pro stejnosměrný a střídavý proud Digitální multimetry jako například klešťový multimetr Steinberg Systems patří ke standardnímu vybavení elektronických dílen a při elektroinstalačních pracích. Tento digitální kompaktní přístroj je vhodný pro měření teploty, napětí, proudu, odporu a frekvence. Díky měření reálné efektivní hodnoty (TRMS) lze spolehlivě určit hodnoty i nesinusového napětí. Tento klešťový multimetr spadá do kategorie CAT III, takže jej lze použít také pro vestavěné instalace, jako jsou zásuvky nebo vypínače. Proudové kleště jsou tedy ideální pro použití v průmyslu, obchodu, v elektronických i mechanických oblastech i pro domácí použití.
všestranný – měření pomocí kleští nebo kabelů, měření hodnot stejnosměrného i střídavého proudu
efektivní hodnota (TRMS) – spolehlivé hodnoty i v případě nesinusového napětí
jednoduchý – podsvícení a LCD displej pro snadné odečítání hodnot
praktický – funkce Hold pro zmrazení naměřených hodnot
přesný – velké měřicí rozsahy a displej zobrazující hodnoty do 6 000
mobilní – praktická velikost, nízká hmotnost, provoz na baterii a přepravní pouzdro zajišťují snadné přenášení a pohodlné používání