www.singer-ceska.cz

{{marketing_meta_keyword_1}} 55 cm hladký povrch {{power_hp_1852}} W – Elektrický gril Royal Catering

Kvalitní a oblíbený produkt {{marketing_meta_keyword_1}} 55 cm hladký povrch {{power_hp_1852}} W - Elektrický gril Royal Catering od značky se zárukou kvality Royal Catering jde získat na našich stránkách teď právě výhodně. Nyní lze objednat jen za 4 499 Kč.
EAN: 4062859011381
{{marketing_meta_keyword_1}} 55 cm hladký povrch {{power_hp_1852}} W - Elektrický gril Royal Catering

Elektrická grilovací deska {{model_name}} značky Royal Catering je profesionální kuchyňské zařízení, které bylo koncipováno pro použití v hotelových restauracích, kavárnách, fast foodech, cateringových podnicích, ale i pro soukromé účely. Gastro gril lze díky velké grilovací desce flexibilně použitelný, taky na něm můžete připravovat vše od hamburgerů přes zeleninu až po steaky z krkovičky.
 Elektrická grilovací deska má šířku 55 cm a je vybavena na bocích a vzadu krytem proti stříkání. Ty chrání grilované jídlo před větrem a tepelnými ztrátami a brání také tomu, aby vaše jídlo spadlo na zem nebo aby odstřiky tuku znečistily váš interiér. Gastro gril je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a je proto chráněn proti korozi a snadno se čistí.
 {{thickness_of_grill_plate_605}} mm silná grilovací deska tohoto opékače je vyrobena ze železa a rychle dokonale přenáší teplo z topného prvku na vaše jídla. Masivní deska má rozměry {{dimension_of_hotplate_252}} mm a je mimořádně hygienická díky svému hladkému povrchu. Použití vysoce kvalitních materiálů zabraňuje deformacím gastro grilu v důsledku tepla.
 Zabudovaný plně automatický termostat zajišťuje plynulý přenos vámi nastavené teploty na grilované jídlo. Díky topnému prvku, který pracuje s výkonem {{dimension_of_hotplate_252}}, dosahuje grilovací deska velmi rychle své provozní teploty {{temperature_range_162_temp}} °C, takže nebudete mrhat svůj čas čekáním. Stavové kontrolky signalizují proces ohřevu, aby bylo možné dosáhnout optimálních výsledků grilování.
 Elektrická grilovací deska {{model_name}} má vyjímatelnou zásuvku na zachytávání tuku, do které vtéká odtokovým zařízením přebytečný tuk na smažení. Záchytnou misku lze snadno vyjmout a vyčistit v myčce. Stabilitu zařízení zajišťují protiskluzové gumové nožičky, které nepoškrábou vaši pracovní plochu.