www.singer-ceska.cz

Mini chladnička 12 V / 230 V zařízení 2 v 1 s funkcí ohřevu 4 l bílá – Přenosné elektrické chladničky MSW

Neodolatelný produkt Mini chladnička 12 V / 230 V zařízení 2 v 1 s funkcí ohřevu 4 l bílá - Přenosné elektrické chladničky MSW od kvalitní značky MSW můžete sehnat tady a teď právě opravdu výhodně! Levně za cenu 1 199 Kč.
EAN: 4062859182494
Mini chladnička 12 V / 230 V zařízení 2 v 1 s funkcí ohřevu 4 l bílá - Přenosné elektrické chladničky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 199

S přenosnou mini chladničkou budete mít chlazené nápoje při ruce vždy a všude. Díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a integrovanému madlu se malá lednička skvěle hodí na cesty nebo pikniky, ale díky svému jednoduchému designu vynikne i v pokojích pro hosty nebo v hotelích. Ani během chladných dnů se na zařízení nebude prášit, funkce ohřevu se totiž během zimního výletu postará o teplé jídlo nebo nápoje. V mini ledničce můžete potraviny a nápoje vychladit až na 5 °C nebo je udržovat teplé při maximální teplotě až 60 °C. Nejenže pohodlně vychladíte limonádu nebo pivo, ale můžete také snadno přepravovat léky nebo teplé jídlo pro malé děti. Díky objemu 4 l nabízí přístroj dostatek prostoru pro zhruba 6 plechovek o objemu 330 ml. Vnitřek je vybaven hliníkovou komorou pro udržení optimální vnitřní teploty. Plášť je vyroben z robustního plastu bez obsahu BPA.

 Pro nekomplikované napájení je mini lednička vybavena napájecími kabely 12 V a 220–240 V. Chladničku můžete tedy připojit k autobaterii nebo klasicky k elektrické síti. Mini ledničku lze ovládat pomocí jednoduchého ovládacího panelu. Pomocí ovladače lze nastavit, zda má box chladit nebo ohřívat. Lehká mini chladnička je vybavena rukojetí a zaručuje tak snadný transport. Tip: Naplňte chladící box zbožím, které již bylo předem temperováno, protože zařízení potřebuje nějaký čas, než dosáhne požadované teploty.