www.singer-ceska.cz

Mlýnek na kávu 200 W plast černý – Mlýnky na kávu Royal Catering

Výjimečný a žádaný produkt Mlýnek na kávu 200 W plast černý - Mlýnky na kávu Royal Catering od oblíbené značky se zárukou kvality Royal Catering jednoduše naleznete v naší internetové nabídce za outletovou cenu! Nyní za 3 799 Kč.
EAN: 4062859008596
Mlýnek na kávu 200 W plast černý - Mlýnky na kávu Royal Catering
Popis produktu

S 19 stupni mletí je mlýnek na kávu RC-CGM19 značky Royal Catering ideální pro celou řadu kávových specialit. Výkonný 200wattový mlýnek pomele kávová zrna na požadovaný stupeň jemnosti pouhým stisknutím tlačítka. Elektrický mlýnek na kávu je skvělým pomocníkem pro dokonalý požitek z kávy v barech, kavárnách a restauracích i ve všech domácnostech, které vědí ocenit vůni a chuť čerstvě pomleté kávy.
 Srdcem každého mlýnku na kávu – bez ohledu na to, zda je ovládán ručně nebo elektricky – jsou mlecí kameny. S ocelovými kameny vás model značky Royal Catering přesvědčí o svých kvalitách, protože vám umožní mletí drahocenných kávových zrn bez velkého tepla. Výsledkem je plná a intenzivní chuť kávy! Dvě velké nádoby na kávu disponují velkorysým objemem, aby bylo možné mlít větší množství v jednom kroku. Obsluha mlýnku na kávu je velmi snadná a díky 19 úrovním lze mletí dokonale přizpůsobit vašim preferencím. Protiskluzové nožičky zajišťují bezpečnou polohu za každých okolností a chrání pracovní plochu. Díky vysoce kvalitnímu zpracování a plastovému krytu je tento model obzvláště odolný a nezklame ani v náročných situacích, když jste ráno ve spěchu a potřebujete si rychle dopřát svůj oblíbený šálek kávy. Promyšlená konstrukce se také snadno čistí – vhodný kartáč je již součástí dodávky. Hýčkejte sebe a své hosty čerstvě pomletou kávou z profesionálního mlýnku značky Royal Catering!