www.singer-ceska.cz

Motorové kolečko / dumper s pásy do 350 kg benzínový motor s 4.1 kW včetně sněžného pluhu – Stavební stroje hillvert

Tento velmi oblíbený produkt Motorové kolečko / dumper s pásy do 350 kg benzínový motor s 4.1 kW včetně sněžného pluhu - Stavební stroje hillvert od odblíbeného výrobce hillvert jednoduše můžete najít zrovna dnes opravdu levně. Nabídka již od 56 990 Kč.
EAN: 4062859213532
Motorové kolečko / dumper s pásy do 350 kg benzínový motor s 4.1 kW včetně sněžného pluhu - Stavební stroje hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
56 990

Motorové kolečko z kvalitních potřeb pro řemeslníky značky hillvert nabízí vysoký výkon v kombinaci s nejlepší ovladatelností a nastavitelnou vyklápěcí korbou. Díky tomu je pásové kolečko v zahradnictví, terénních úpravách i na stavbách ideálním přepravním prostředkem pro vyhloubenou zeminu, suť, kamení a objemné materiály nebo nářadí do celkové hmotnosti 350 kg. S přiloženou sněhovou radlicí lze také během několika kroků odklidit velké množství sněhu z příjezdových cest, chodníků nebo dvorů a zahrad. Kolečko s motorem boduje zejména jednoduchým ovládáním pomocí rukojeti. V závislosti na zatížení a povrchu můžete pomocí rukojeti zvolit jeden ze tří rychlostních stupňů vpřed nebo zpátečku. Díky rozchodu kol 180 mm můžete s motorovým kolečkem bez obav pohybovat i na svazích se sklonem až 10° nebo na blátivém či náročném povrchu. Výkonný čtyřtaktní motor o výkonu 4.1 kW vás při práci spolehlivě podpoří. Obzvláště promyšlená je korba pásového kolečka. Díky výsuvným a odnímatelným bočním dílům vysokým 20,5 cm můžete měnit šířku ložné plochy od 60 do 84 cm a délku od 90,5 do 102,5 cm. S korbou, kterou lze ručně naklonit o 40°, vyložíte sypký materiál rychle a s minimální námahou. Díky přiložené sněhové radlici s pracovní šířkou 99 cm můžete tento model používat i v zimě k bleskurychlému odklízení sněhu. Sněžná radlice je vyrobena z odolné oceli. Práškový nátěr spolehlivě chrání proti korozi. Radlice je proto odolná a má dlouhou životnost. Na spodním okraji je umístěna škrabka z oděruvzdorného plastu. To chrání povrch cesty a zajišťuje kvalitní odklízení.

 V neposlední řadě přesvědčí minidumper dlouhou životností. Ta je zajištěna pevnou a odolnou ocelovou konstrukcí v kombinaci s motorem nenáročným na údržbu.