www.singer-ceska.cz

Obchodní váha s oboustranným LED displejem 1,5 kg/0,5 g 3 kg/1 g – Obchodní váhy TEM

Vynikající produkt Obchodní váha s oboustranným LED displejem 1,5 kg/0,5 g 3 kg/1 g - Obchodní váhy TEM od populární značky TEM snadno seženete již dnes za výborné peníze. Teď za akční cenu 5 699 Kč.
EAN: 4250928697615
Obchodní váha s oboustranným LED displejem 1
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
5 699

Obchodní váha s oboustranným LED displejem – 1,5 kg/0,5 g – 3 kg/1 g Obchodní váha TEL003B1D-V2-B1 poskytuje mimořádně přesné výsledky měření, má maximální kapacitu vážení 3 kg a přesnost 1 g. Tyto výsledky se zobrazují na stojanu s oboustranným LED displejem. Váha se proto výtečně hodí pro použití prodejnách, lékárnách, čajovnách, stejně jako v potravinářství, na trzích nebo v jiných oblastech, kde se provádí kontrola hmotnosti produktů. Váha je dodávána již kalibrovaná a cejchovatelná, a je proto schválena pro obchodní vážení! Doba platnosti cejchování činí dva roky od uvedení váhy do provozu. V sortimentu výrobce TEM naleznete kvalitní potřeby pro průmysl a přesné váhy pro veškeré účely použití.
výrobcem kalibrovaná váha s vysoce přesným, cejchovatelným vážením: 0,5 g (1,5 kg) – 1 g (3 kg)
napájení akumulátorovým článkem – až 40 hodin
oboustranný LED displej s velkými, dobře čitelnými číslicemi, a to i za špatných světelných podmínek a při nepříznivém úhlu pohledu
uložení až 250 artiklů, 8 míst v paměti s funkcí rychlého přístupu pro vybrané artikly
sériové rozhraní pro spojení s PC nebo pokladnou