www.singer-ceska.cz

Past na zvířata 102 x 18 x 27.5 cm velikost mřížky: 25 x 25 mm – Pasti na zvířata Wiesenfield

Zcela unikátní produkt Past na zvířata 102 x 18 x 27.5 cm velikost mřížky: 25 x 25 mm - Pasti na zvířata Wiesenfield od přední značky Wiesenfield snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 1 299 Kč.
EAN: 4062859058676
Past na zvířata 102 x 18 x 27.5 cm velikost mřížky: 25 x 25 mm - Pasti na zvířata Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
1 299

Sklopce jsou obecně považovány za šetrnou metodu odchytu živých zvířat. S pastí na zvířata WIE-AT-300 značky Wiesenfield volíte mimořádně spolehlivý model se snadnou manipulací. Díky citlivému mechanismu a rozsáhlému příslušenství je odchyt a přemístění škodlivých nebo nežádoucích zvířat bezpečný a nekomplikovaný. Past na kuny je již předem smontovaná a lze ji použít ihned po dodání.  Kompletně předmontovaný sklopec na kunu je celý vyroben z pozinkované oceli, díky čemuž je obzvláště odolný vůči rzi a má tak mimořádně dlouhou životnost. Díky tomu můžete past umístit nejen v podkroví, v suterénu, ve skladech nebo v garážích, a napomáhat tak odstraňovat škůdce, ale také na zahradách nebo na farmách.  S celkovými rozměry 102 x 18 x 27.5 cm a velikostí mřížky 25 x 25 mm je odchytová klec vhodná pro menší zvířata, jako jsou krysy, lze ji ale použít také jako past na lišky nebo mývaly. Citlivý zajišťovací mechanismus reaguje spolehlivě na každý pohyb. Pokud je narušitel odchycen, lze past včetně živého obsahu bezpečně přepravit pomocí rukojeti s krytem na ochranu rukou.
 Součástí dodávky je kromě samotné pasti také potřebné příslušenství pro okamžité použití. K nim patří kleště na maso, hák na maso a fóliové rukavice pro bezpečné postavení a přípravu pasti i bezrizikové vypouštění zvířat v neobydlených oblastech.