www.singer-ceska.cz

Past na zvířata 27 x 12 x 12 cm Velikost mřížky: 13 x 13 mm 4 kusy – Pasti na zvířata Wiesenfield

Tento akční kousek Past na zvířata 27 x 12 x 12 cm Velikost mřížky: 13 x 13 mm 4 kusy - Pasti na zvířata Wiesenfield od našeho předního výrobce Wiesenfield pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Teď za akční cenu 1 899 Kč.
EAN: 4062859215703
Past na zvířata 27 x 12 x 12 cm Velikost mřížky: 13 x 13 mm 4 kusy - Pasti na zvířata Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
1 899

Zvířecí pasti jsou obecně považovány za šetrnou metodu odchytu živých zvířat. V sadě čtyř pastí na myši a potkany od společnosti Wiesenfield si vyberete obzvláště spolehlivé a snadno ovladatelné modely. Citlivý mechanismus a bohaté příslušenství zaručují bezpečný a nekomplikovaný odchyt a přemístění škodlivých nebo nežádoucích zvířat. 
. Díky celkovým rozměrům 27 x 12 x 12 cm a velikosti mřížky 13 x 13 mm jsou kompletně sestavené pasti na myši ideální pro menší zvířata. Citlivý zajišťovací mechanismus reaguje spolehlivě na každý pohyb. Kromě vlastních pastí je součástí dodávky i nezbytné příslušenství pro okamžité použití. Patří k nim kleště na maso, háčky na maso a fóliové rukavice pro bezpečné nastražení a přípravu pastí a bezrizikové vypouštění zvířat v neobydlených oblastech. 

 Každá ze čtyř živých pastí na potkany a myši je vyrobena výhradně z pozinkované oceli, takže je obzvláště odolná proti korozi, a tudíž i mimořádně trvanlivá. Díky tomu jsou krabicové pasti vhodné nejen na půdě, ve sklepě, ve skladu nebo v garáži, ale spolehlivě zachytí i škůdce na zahradě nebo na farmě.Součástí dodávky jsou čtyři pasti s příslušným příslušenstvím. 

.