www.singer-ceska.cz

Past na zvířata 82 x 26 x 26 cm Velikost mřížky: 25 x 25 mm 3 kusy – Pasti na zvířata Wiesenfield

Ve slevě kousek Past na zvířata 82 x 26 x 26 cm Velikost mřížky: 25 x 25 mm 3 kusy - Pasti na zvířata Wiesenfield od výrobce s dobrým jménem Wiesenfield snadno získáte u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zrovna teď v akci za 2 799 Kč.
EAN: 4062859215659
Past na zvířata 82 x 26 x 26 cm Velikost mřížky: 25 x 25 mm 3 kusy - Pasti na zvířata Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
2 799

Zvířecí pasti jsou obecně považovány za šetrnou metodu odchytu živých zvířat. V sadě tří živých pastí na myši, potkany a kuny od společnosti Wiesenfield si můžete vybrat obzvláště spolehlivé a snadno ovladatelné modely. Citlivý mechanismus a bohaté příslušenství zaručují bezpečný a nekomplikovaný odchyt a přemístění škodlivých nebo nežádoucích zvířat. 
. Díky celkovým rozměrům 82 x 26 x 26 cm a velikosti mřížky 25 x 25 mm jsou kompletně sestavené pasti na myši ideální pro menší zvířata. Citlivý zajišťovací mechanismus reaguje spolehlivě na každý pohyb. Jakmile je potížista chycen, převezte past i s živým obsahem bezpečně za držadlo s krytem, který chrání ruku.

 Kromě vlastních pastí je součástí dodávky i nezbytné příslušenství pro okamžité použití. Patří k nim kleště na maso, háčky na maso a fóliové rukavice pro bezpečné nastražení a přípravu pasti i pro bezpečné vypuštění zvířat v neobydlených oblastech. Živé pasti na kuny, potkany a myši jsou vyrobeny výhradně z pozinkované oceli, která je obzvláště odolná proti korozi, a proto jsou také velmi trvanlivé. Díky tomu jsou krabicové pasti vhodné nejen na půdu, do sklepa, skladu nebo garáže, ale spolehlivě zachytí i škůdce na zahradě nebo na farmě.Součástí dodávky jsou tři pasti s příslušným příslušenstvím. .