www.singer-ceska.cz

Plnička klobás v sadě s mlýnkem na maso, klipsovačkou na klobásy a pilou na kosti 15 l 70 kg/h – Výrobník klobás Royal Catering

Tento designový výrobek Plnička klobás v sadě s mlýnkem na maso, klipsovačkou na klobásy a pilou na kosti 15 l 70 kg/h - Výrobník klobás Royal Catering od společnosti s úžasnou pověstí Royal Catering jednoduše můžete najít momentálně na webu za extra cenu. Nyní pořídíte jen za 27 990 Kč.
EAN: 4062859007667
Plnička klobás v sadě s mlýnkem na maso
Ověřit dostupnost
27 990

Rádi vyrábíte vlastní dobroty? Tak proč ne také vlastní klobásy? S rozsáhlou sadou pro elektrickou plničku klobás RCWF-15LE-H značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, to zvládnete na jedničku! Do 40 cm vysokého válce plničky na klobásy vyrobené z ušlechtilé oceli, která je ideální pro práci s potravinami, se vejde 15 litrů surovin. V závislosti na druhu a velikosti klobás máte na výběr čtyři různé plnicí trubice (16, 22, 32, 38 mm). Abyste měli obě ruce volné k plnění a vázání klobás, má vertikální plnička na klobásy nožní pedál pro ovládání pístu. Ještě předtím, než začnete s plněním klobás, použijte mlýnek na maso: Výkonný model RCFW 70-600-ECO se svým 600wattovým motorem umele až 70 kg masa, ryb nebo zeleniny za hodinu, a je proto vhodný pro komerční použití v řeznictvích a restauracích. Maso na podnosu o rozměrech 19 x 13,8 cm lze spolehlivě zatlačit do otvoru o průměru 45 mm pomocí stabilního plastového pěchovače a následně je protlačeno děrovaným kotoučem. V případě ucpání vám práci usnadní funkce zpětného chodu. Hotovo – vaše směs na klobásy je připravena k dalšímu zpracování! Pokud jsou kousky masa příliš velké nebo je třeba vyjmout z kosti, řádně je nakrájejte pomocí pily na kosti RCFS-2 s pilovým kotoučem z ušlechtilé oceli o délce 46 cm a tloušťce 0,7 mm. Kosti, mražené maso nebo ryby také nejsou žádný problém pro tuto profesionální řeznickou pilu s ergonomickou rukojetí. Posledním krokem je klipsování klobás. Proto tato rozsáhlá sada obsahuje také ruční klipsovačku na klobásy RCWC-01 s regulací tlaku. Klipsovačku lze použít k utěsnění všech přírodních i umělých obalů, střívek, sítí a pytlů během několika sekund. Přestože s klipsovačkou se již dodává 1 000 klipů, obdržíte od nás navíc 2 000 odpovídajících kovových klipů. Hotové klobásy můžete nyní vařit, grilovat, sušit nebo udit. Dobrou chuť!