www.singer-ceska.cz

Podlahová paleta 600 kg plast rozšiřitelná 90 x 55 x 30} cm – Stojící regály Royal Catering

Tento žádaný výrobek Podlahová paleta 600 kg plast rozšiřitelná 90 x 55 x 30} cm - Stojící regály Royal Catering od dodavatele s dobrým jménem Royal Catering jde pořídit aktuálně na webu v akci. Nyní lze objednat jen za 2 599 Kč.
EAN: 4062859190246
Podlahová paleta 600 kg plast rozšiřitelná 90 x 55 x 30} cm - Stojící regály Royal Catering

Hygienické, větrané a chráněné před poškozením vodou: S podložkou do skladu od Royal Catering vytvoříte bezpečnou vzdálenost mezi zbožím a podlahou. Robustní police unese až 600 kg, takže je ideální pro podniky s velkým množstvím skladovaného zboží – ať už mraženého, chlazeného nebo sušeného.
. Podlahová police má výšku {{net_height}} cm. Díky tomu může vzduch pod uskladněným zbožím dobře cirkulovat. Kromě toho chráníte potraviny, vybavení a další před poškozením v případě, že ve skladu dojde k úniku kapaliny. Díky nožičkám můžete snadno uklízet pod skladem.  Regál lze propojit s dalšími úložnými základnami stejného modelu. Za tímto účelem zasuňte spojovací díl do předem vyražených drážek v obou ložiskových základnách. Tím získáte větší a neviklající se povrch. Na polici najdete několik otvorů, takže můžete podstavce libovolně propojit a optimálně rozdělit úložný prostor. Plastová ložisková základna je odolná, nerezaví a je odolná proti ohýbání a lámání. Necitlivý materiál lze snadno a rychle vyčistit.