www.singer-ceska.cz

Pojezdová kočka 2 000 kg 80-125 mm – Řetězové zvedáky Steinberg Systems

Velmi oblíbený produkt Pojezdová kočka 2 000 kg 80-125 mm - Řetězové zvedáky Steinberg Systems originál od výrobce Steinberg Systems pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce napořád výhodně! Aktuálně v akci za 2 199 Kč.
EAN: 4062859014504
Pojezdová kočka 2 000 kg 80-125 mm - Řetězové zvedáky Steinberg Systems

S pojezdovou kočkou značky Steinberg Systems lze snadno přemisťovat těžká břemena do 2 000 kg z bodu A do bodu B. Odolná ruční pojezdová kočka je ideální pro profesionální použití v továrnách, průmyslu, recyklačních dvorech nebo loděnicích a všude tam, kde je nutné přemisťovat těžká břemena.
 Díky své odolné konstrukci z uhlíkové oceli pro všechny důležité konstrukční díly a litinovým kolečkům je ruční pojezdová kočka spolehlivým a dlouhodobým pomocníkem při přemisťování těžkých břemen. Povlak chrání pojezdovou kočku před korozí a prodlužuje také životní cyklus výrobku.
 Díky kompaktní konstrukci a flexibilní délce příruby 80–125 mm lze pojezdovou kočku rychle a snadno namontovat na různé nosníky odpovídající šířky. Pojezdovou kočku snadno upevníte a přemisťování těžkých břemen bude rázem rychlé, snadné a efektivní.
 Díky bezpečnostnímu faktoru 1,125 (hodnota vychází z maximální kapacity) splňuje ruční pojezdová kočka nejvyšší standardy a zajišťuje plynulý pracovní postup bez rizika zranění. Toto obzvláště usnadňují čtyři litinová kolečka s bočním obroubením. Systém dvojitých koleček byl navržen tak, aby mohl pracovat na rovných i kónických nosnících či zakřivených kolejnicích.