Protiúnavová podložka – 90 x 60 cm – protiskluzová – 17,5 mm

Tento neodolatelný výrobek Protiúnavová podložka - 90 x 60 cm - protiskluzová - 17,5 mm od dodavatele kvalitních produktů Steinberg Systems jednoduše můžete najít zde extra se slevou! Nyní lze objednat jen za 989 Kč. EAN: 4062859045478
Protiúnavová podložka - 90 x 60 cm - protiskluzová - 17
989 Dostupnost: není skladem
Více informací »

Popis produktu

Protiúnavová podložka odlehčuje chodidlům, nohám a zádům Protiúnavová podložka SBS-AFM-100 značky Steinberg Systems odlehčuje zádům a kloubům při každé práci ve stoje, zajišťuje lepší prokrvení a zvyšuje schopnost koncentrace. Ať už u stolu ve stoje, v dílně nebo ve skladě: Všestranná podložka na stání je užitečným doplňkem pro vaše pracoviště. Výrobce Steinberg Systems přináší ergonomické produkty vysoké kvality v nadčasovém designu, které ulehčují vaše aktivity a odlehčují při práci.
pohodlí – zabraňuje únavě při dlouhém stání
spousta prostoru – velká plocha o rozměrech 90 x 60 cm pro svobodu pohybu
bezpečnost – protiskluzná spodní strana a zaoblené hrany
robustnost – odolné a snadno udržovatelné materiály
jednoduchost – snadné použití, není nutná žádná montáž Oblíbený produkt Protiúnavová podložka – 90 lze koupit právě zde tady u nás v sekci doplňky do kanceláře. Najděte si zlevněné produkty z této populární sekce za skvělou cenu. To není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky Steinberg Systems. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.