www.singer-ceska.cz

Sada 3 svařovacích tyčí pro nerezové oceli ER 308LSi 0,8 mm 3 x 5 kg – Svařovací dráty Stamos Welding Group

Nový produkt Sada 3 svařovacích tyčí pro nerezové oceli ER 308LSi 0,8 mm 3 x 5 kg - Svařovací dráty Stamos Welding Group od přední společnosti Stamos Welding Group lze koupit zde teď právě za parádní cenu! Nabídka od 6 399 Kč.
EAN: 4062859216625
Produkt bez obrázku

Chcete svařovat stabilizované a nestabilizované CrNi oceli pomocí svářečky MIG/MAG? Pak použijte svařovací drát z vysoce kvalitní austenitické slitiny od společnosti Stamos Welding Group! S plným drátem dosáhnete optimálních výsledků s nerezovými ocelemi v široké škále aplikací.

 Svařovací tyč pro nerezové oceli má průměr 0,8 mm. Ujistěte se, že odpovídá vašemu posuvu drátu v MIG/MAG svářečce. Jako stínicí plyn pro CrNi oceli používejte plyny skupiny M12 nebo M13. Díky vyváženému chemickému složení s nízkým obsahem uhlíku a vysokou hodnotou křemíku dosáhnete optimálních svarů s vysokou pevností v tahu. Svařovací tyč je extrémně odolná vůči vysokým teplotám a lze ji použít i pro mokrou korozi. Plný drát je navíc odolný vůči chladu a vykazuje dobrou odolnost vůči kyselině dusičné.

 Díky nabízenému množství 3 x 5 kg svařujete velmi efektivně i při delších svařovacích pracích. Svařovací drát je optimálně vhodný pro svařování metodou MIG/MAG v chemickém průmyslu. Austenitický plný drát však vykazuje své přednosti také při zpracování potravin a v potrubních a kotelních systémech.

 Další technické údaje naleznete pod následujícím odkazem: Svařovací drát – pro nerezové oceli – ER 308LSi – 0.8 mm – 5 kg

Více od Stamos Welding Group