www.singer-ceska.cz

Sada 3 tyčových elektrod E6013 rutilová celulóza Ø 2.5 x 350 mm 3 x 5 kg – Svařovací elektrody Stamos Welding Group

Kvalitní výrobek Sada 3 tyčových elektrod E6013 rutilová celulóza Ø 2.5 x 350 mm 3 x 5 kg - Svařovací elektrody Stamos Welding Group originál od značky Stamos Welding Group jde získat v naší aktuální nabídce za super peníze. Nyní pořídíte za 2 699 Kč.
EAN: 4062859216526
Sada 3 tyčových elektrod E6013 rutilová celulóza Ø 2.5 x 350 mm 3 x 5 kg - Svařovací elektrody Stamos Welding Group

Hledáte univerzálně použitelné tyčové elektrody? S rutilovou celulózou potaženými tyčovými elektrodami Stamos Welding Group můžete efektivně svařovat potrubí, tlakové nádoby a karoserie automobilů. Uhlíko-manganové elektrody však vykazují vynikající vlastnosti i u ocelí pro stavbu lodí nebo všeobecnou výrobu, a to díky rovnoměrně zvlněným svarům. Tyčové elektrody mají rozměry Ø 2.5 x 350 mm, dostanete je v balení o velikosti 3 x 5 kg.

 Se svařovacími elektrodami vytvoříte při svařování velmi stabilní oblouk s malým množstvím rozstřiků. Nahromaděnou strusku lze odstranit obzvláště snadno a bez větší námahy při čištění. Tyčovou elektrodu můžete použít v jakékoli poloze, ať už jde o svařování v kapce, nebo dokonce nad hlavou. Svarový kov tyčové elektrody obalené rutilovou celulózou přesvědčí svou radiografickou kvalitou. Celoproudová elektroda se přednostně používá na záporném pólu, ale můžete ji použít i na kladném pólu se stejnosměrným proudem (DC). Alternativně můžete bez problémů svařovat i střídavým proudem (AC).

Více z Svařovací elektrody
Více od Stamos Welding Group