www.singer-ceska.cz

Stroj na popcorn s vozíkem retro design {{temperature_range_162_temp}} °C černý – Stroje na popcorn Royal Catering

Tento akční a ve slevě kousek Stroj na popcorn s vozíkem retro design {{temperature_range_162_temp}} °C černý - Stroje na popcorn Royal Catering od kvalitního výrobce Royal Catering jde koupit momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Výhodně za cenu 10 999 Kč.
EAN: 4062859099709
Stroj na popcorn s vozíkem retro design {{temperature_range_162_temp}} °C černý - Stroje na popcorn Royal Catering
Ověřit dostupnost
10 999

Co je černé, retro a naprosto přitahuje pozornost? Tento stroj na popcorn od společnosti Royal Catering! Jeho výrazný design s černě smaltovanou střechou je skutečným hitem. Může se pochlubit také vyhřívanou a osvětlenou komorou, systémem míchání a automatickým termostatem. Popcornovač pracuje s výkonem {{power_hp_1852}} W a rychle dosáhne provozní teploty. S tímto přístrojem můžete vyrobit 16 litrů popcornu za hodinu (cca. 5–6 kg/h) – ideální pro profesionální využití k rychlé výrobě velkého množství popcornu.
 Ať už sladký, nebo slaný popcorn – s tímto popkornovačem je možné vše. Přístroj pracuje se 2 různými teplotami. Ro sladký popcorn použijte nižší teplotu 150 °C, pro klasický popcorn doporučujeme 180 °C. Díky tomu je popkornovač vhodný zejména pro občerstvení v kinech, na akcích nebo oslavách. Naše doporučení pro křupavý popcorn: Použijte kokosový olej, protože vydrží bez spálení teplotu až 240 °C.
 Mimořádná pochoutka: hrnec je potažen teflonem, takže se popcorn nepřipaluje. Má průměr {{pot_diameter_top_137}} cm a hloubku {{kettle_depth_1836}} cm. Chcete-li konvici vyčistit, jednoduše ji vyjměte z komory. Popcornovač se snadno čistí, protože je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a tvrzeného skla. Díky tomu je stroj velmi robustní a bezpečný pro potraviny.
 Pro mobilní použití má vozík na popcorn dvě velká a dvě malá kolečka, která se otáčejí o 360° a jsou opatřena brzdou. Praktická spodní skříňka nabízí dostatek prostoru – například pro dodávané nádobí, jako je odměrka a praktická naběračka na dávkování.