www.singer-ceska.cz

Stůl na stříhání psů 910 x 610 mm 70 kg 2 smyčky police – Potřeby pro domácí mazlíčky physa

Levný produkt Stůl na stříhání psů 910 x 610 mm 70 kg 2 smyčky police - Potřeby pro domácí mazlíčky physa od značky s dlouholetou historií physa snadno naleznete tady za výprodejovou cenu. Nyní za 3 199 Kč.
EAN: 4062859155016
Stůl na stříhání psů 910 x 610 mm 70 kg 2 smyčky police - Potřeby pro domácí mazlíčky physa
Ověřit dostupnost
Značka: physa
3 199

Stůl na stříhání physa je ideální pro soukromé i profesionální použití – například v psích salonech. Díky své nízké hmotnosti a skládací konstrukci je stůl pro úpravu psů ideální také pro mobilní použití na akcích, jako jsou výstavy domácích zvířat. Díky robustní konstrukci a protiskluzovým gumovým nožičkám je skládací stůl na stříhání vždy bezpečný a stabilní. Stůl pro stříhání psů a koček je obzvláště bezpečný. Pogumovaný protiskluzový povrch zajišťuje dobrou přilnavost čtyřnohých přátel. Dvě poutka se zapínáním na patentku zaručují profesionální a efektivní práci i s rozrušenými zvířaty. Celkové rozměry 910 x 610 mm zároveň nabízejí velkorysou plochu a ergonomickou výšku. Police poskytuje prostor pro zařízení o hmotnosti až 10 kg.

 Konstrukce střihacího stolu nabízí maximální stabilitu v kombinaci s odolností. Trubkový ocelový rám o tloušťce 0.9 mm bezpečně podpírá pracovní desku z MDF o tloušťce 18 mm s protiskluzovou 1.3 plastovou vrstvou (PVC) o tloušťce mm. Všechny materialy přesvědčí svou vysokou odolností a snadno se čistí – hygienická práce a profesionální dojem jsou s nůžkovým stolem od společnosti physa zaručeny!