www.singer-ceska.cz

Terasový krb z oceli 132 cm – Zahradní krby Uniprodo

Tento skvělý kousek Terasový krb z oceli 132 cm - Zahradní krby Uniprodo od dodavatele s dobrým jménem Uniprodo snadno můžete získat tady a teď za výhodné peníze! Nyní pořídíte jen za 1 999 Kč.
EAN: 4062859231079
Terasový krb z oceli 132 cm - Zahradní krby Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
1 999

Terasový krb značky Uniprodo vás během chladných letních večerů zahřeje a praskání ohně v krbu navodí příjemnou atmosféru. Ale i za nepříznivého počasí vytvoří venkovní zahradní krb útulné a teplé místo, kde se svými hosty přestanete vnímat čas. Zajistěte si hodiny plné pohody díky zahradním potřebám a zahradnímu nábytku značky Uniprodo!
 Robustní zahradní kamna jsou vyrobena z oceli, která absorbuje a rovnoměrně rozděluje teplo ohně. Palivo lze umístit na rošt. Tím se při hoření popel odděluje, aniž by došlo k předčasnému zhasnutí plamene. Pro vytápění můžete použít různé druhy paliv, jako dřevo, uhlí nebo dřevěné uhlí, ale také například bioetanol. K rovnoměrnému rozložení paliva v krbu lze použít pohrabáč.
 Terasová kamna mají velký otvor, kterým můžete snadno přikládat nové palivo. Otevřená konstrukce zajišťuje také optimální přísun kyslíku k ohništi. Aby plamen co nejlépe hořel a nezhasínal, je kouř z terasového krbu odváděn dlouhým komínem. I když zahradní kamna zrovna nepoužíváte, svým vzhledem atraktivně doplní každou terasu nebo zahradu. Kouřovod je před deštěm chráněn krytem. Kryt zabraňuje hromadění vlhkosti ve vnitřním prostoru.