www.singer-ceska.cz

Úhlová bruska 2000 W Ø 230 mm 6500 ot/min – Úhlové brusky MSW

Kvalitní a velmi žádaný kus Úhlová bruska 2000 W Ø 230 mm 6500 ot/min - Úhlové brusky MSW od spolehlivého výrobce MSW lze získat zde nyní za parádní cenu. Nabídka již od 2 499 Kč.
EAN: 4062859187376
Úhlová bruska 2000 W Ø 230 mm 6500 ot/min - Úhlové brusky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 499

Kvalitní úhlová bruska MSW-EAG2000 je univerzální elektrické nářadí pro profesionály i náročné kutily. Ať již chcete řezat ocelové trubky nebo plechy, brousit hroty, vyhlazovat svary, odstraňovat rez nebo zbytky barev – toto výkonné zařízení s motorem o výkonu 2000 W zvládne všechny tyto úkoly. Tato úhlová bruska značky MSW obohatí výbavu všech elektrikářů, truhlářů, instalatérů, montérů a automechaniků.
 Tato úhlová bruska díky maximální rychlosti 6500 ot/min řeže, leští a brousí kovy přesně a spolehlivě i na těžko přístupných místech. Díky tomu je ideálním univerzálním nástrojem nejen v autoservisech. Ergonomická boční rukojeť zajišťuje vždy bezpečné držení brusky v ruce. A protože je protiskluzová rukojeť nastavitelná ve třech polohách, máte díky perfektnímu úchopu vždy optimální kontrolu – ať jste pravák nebo levák.
 Ochranný kryt zajišťuje, aby Vás nezranily létající jiskry, ani abyste nesáhli na otáčející se řezný kotouč. Bezpečnostní spínač navíc zabraňuje nechtěnému zapnutí rozbrusky.
 Díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a 2 m dlouhému napájecímu kabelu poskytuje úhlová bruska velkou volnost pohybu a pohodlnou práci. Robustní stroj je vybaven univerzálním držákem nástrojů, který umožňuje použití řezných kotoučů o průměru 230 mm. Možnost aretace vřetena zajišťuje rychlou a snadnou výměnu brusného kotouče pomocí dodávaného inbusového klíče.