www.singer-ceska.cz

Vana pro psy ušlechtilá ocel do 60 kg – Potřeby pro domácí mazlíčky physa

Tento velmi oblíbený výrobek Vana pro psy ušlechtilá ocel do 60 kg - Potřeby pro domácí mazlíčky physa od značky s dobrým jménem physa máte možnost dostat právě opravdu výhodně! Akční cena 10 990 Kč.
EAN: 4062859199812
Vana pro psy ušlechtilá ocel do 60 kg - Potřeby pro domácí mazlíčky physa
Ověřit dostupnost
Značka: physa
10 990

Profesionální péče o zvířata je snadná díky nerezové vaně pro psy od společnosti physa. Kompletní sada obsahuje všechny připojovací a přístupové hadice (GL/2 / každá o délce 60 cm), baterii, sprchovou hlavici se třemi úrovněmi tlaku vody, držák na šampon a odnímatelnou protiskluzovou silikonovou podložku. Vana pro psy z ušlechtilé oceli snadno unese vaše mazlíčky až do hmotnosti 60 kg Je vyrobena speciálně pro profesionální péči o zvířata.

Koupací vana pro psy se vyznačuje nejen stabilním rámem z ušlechtilé oceli, ale také četnými možnostmi přizpůsobení. Teplotu v rozsahu 0 – 90 °C nastavíte prostřednictvím dodané směšovací baterie s keramickým ventilem. Sprchová hlavice je široká 10 cm a dlouhá 24 cm, má flexibilní hadici o délce 1,7 m a nabízí tři úrovně pro dokonalý tlak vody. Protiskluzové gumové nožičky zajišťují stabilní postoj za všech okolností a zároveň chrání podlahu před poškrábáním.

 Šamponový stojan o průměru 24,5 x 11,5 x 5,5 cm z hliníkové slitiny zajišťuje volné ruce při mytí vašeho miláčka. Kompletně svařovaná jednodílná vana pro psy má vynikající těsnicí vlastnosti a díky kvalitnímu zpracování a materiálům vyniká dlouhou životností. Zároveň jsou všechny povrchy hladké a rychle se čistí, což zajišťuje profesionální dojem za všech okolností.