www.singer-ceska.cz

Vibrační deska oboustranná 62 x 40 cm 25 kN – Stavební stroje MSW

Hodně oblíbený produkt Vibrační deska oboustranná 62 x 40 cm 25 kN - Stavební stroje MSW od známého předního výrobce MSW máte možnost nakoupit právě teď za příznivou cenu! Za bezkonkureční cenu 33 990 Kč.
EAN: 4062859187567
Vibrační deska oboustranná 62 x 40 cm 25 kN - Stavební stroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
33 990
Popis produktu

Ideální pro komerční stavby, k pronájmu nebo pro kutily a domácí stavitele: S oboustrannou vibrační deskou značky MSW můžete bez námahy zhutňovat sypké zeminy, vzorně asfaltovat menší plochy a dokonale pokládat dlažbu. Díky výkonu 6.5 KS a rozměrům plochy 25000 cm je jednosměrná vibrační deska ideální pro úpravu malých ploch v zahradnictví a při terénních úpravách. Jednoduché ovládání se provádí intuitivně pomocí plynulé regulace.
 Hutnící deska se silným čtyřtaktním motorem o výkonu 6.5 KS pracuje s odstředivou silou 25 kN a {{vibration_frequency}} vibracemi/min. To znamená, že podklad zhutníte nejen spolehlivě do hloubky 35 cm, ale také extrémně rychle: při rychlosti až 22 m/min je celý provoz zařízení mimořádně efektivní. Malá vibrační deska má rozměry 62 x 40 cm, proto s ní lze snadno manipulovat, takže pomocí ní zvládnete i těžko přístupná či úzká místa.
 Malou vibrační desku lze velmi snadno ovládat a otáčet s ní, díky čemuž je vhodná i pro ambiciózní domácí kutily. Zesílená, samočisticí a dobře vyvážená základní deska, hadice pro vypouštění oleje, uzavřený ochranný kryt klínového řemene, samonastavovací odstředivá spojka a plynulý řídicí systém zajišťují efektivní a cílenou práci. Silný rám minimalizuje vibrace přenášené na rukojeť a spolu se dvěma koly zajišťuje pohodlné a kontrolované vedení vibrační desky.