www.singer-ceska.cz

Vyhřívaný termobox 90 L pro nádoby GN 1/1 s předním plněním s ukazatelem teploty – Tašky a boxy na rozvoz jídla Royal Catering

Oblíbený a kvalitní výrobek Vyhřívaný termobox 90 L pro nádoby GN 1/1 s předním plněním s ukazatelem teploty - Tašky a boxy na rozvoz jídla Royal Catering od kvalitní společnosti Royal Catering jednoduše naleznete zde teď skutečně výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 17 999 Kč.
EAN: 4062859190192
Vyhřívaný termobox 90 L pro nádoby GN 1/1 s předním plněním s ukazatelem teploty - Tašky a boxy na rozvoz jídla Royal Catering
Ověřit dostupnost
17 999

Dodáváte hostům teplé jídlo? Pak je termo box od společnosti Royal Catering dokonalým doplňkem. Izolovaný box je ohřívatelný a udržuje maso, pokrmy, zeleninu apod. teplé po mnoho hodin. Při plnění zůstáváte flexibilní, protože box pojme několik nádob GN 1/1 s různou hloubkou. Díky tomu je přepravní box nezbytnou součástí cateringových a párty služeb, které chtějí své zákazníky rozmazlovat čerstvými potravinami bez ztráty kvality. Vyhřívaný izolovaný box lze pohodlně otevřít zepředu. Velká křídlová dvířka vám usnadní vkládání a vykládání nádobí. Termo přepravní nádoba má objem 90 litrů. Díky tomu můžete v jedné krabici uložit několik kontejnerů GN. Vnitřní prostor je vybaven podpěrnými lištami pro nádoby Gastronorm velikosti 1/1. V závislosti na hloubce vany můžete do boxu uložit různý počet nádob. Volitelně jej načtěte pomocí:

  • 6 x GN 1/1 kontejnerů o hloubce 6,5 cm
  • 4 x GN 1/1 kontejnerů o hloubce 10 cm
  • .3 x kontejnery GN 1/1 s hloubkou 15 cm
  • 2 x kontejnery GN 1/1 s hloubkou 20 cm

. Přepravní nádoba Gastro je vybavena termostatem, který ji v krátké době zahřeje z 0-70. °C. Funkce ohřevu umožňuje podávat teplé pokrmy nepřetržitě i během dlouhých akcí. Kromě toho můžete snadno kompenzovat teplotní ztráty, například v důsledku častého otevírání krabice.  Díky citlivým senzorům uvnitř a přehlednému displeji na vnější straně dvířek máte vždy přehled o teplotě uvnitř nádoby. I když přestanete termobox ohřívat, jídlo zůstane dlouho teplé. To zajišťují izolační stěny o tloušťce 65 mm.  Vyhřívaný termální kontejner je optimalizován pro přepravu a skladování. To znamená, že několik krabic lze naskládat na sebe, aby se dokonale přizpůsobily a ušetřilo se místo. Při přepravě stačí odpojit síťový kabel. Na boku najdete také dvě integrovaná ergonomická madla. Pomocí nich můžete ohřívací box bez námahy zvednout a přepravit na požadované místo. Přepravu usnadňuje také nízká hmotnost krabice.  Termální přepravní kontejner je vyroben z odolného a hygienického plastu a PU pěny. Materiál je velmi odolný a lze jej snadno a rychle čistit. Ušetřete čas a peníze při rozvozu chutných jídel a doplňte své cateringové a rozvážkové služby o vyhřívaný termobox od společnosti Royal Catering!