www.singer-ceska.cz

Vysokotlaký čistič 3200 W 225 bar 7.5 l/min hadice 10 m – Profi vysokotlaké čističe hillvert

Super produkt Vysokotlaký čistič 3200 W 225 bar 7.5 l/min hadice 10 m - Profi vysokotlaké čističe hillvert od značky s tradicí a dobrou pověstí hillvert máte možnost získat nyní za akční cenu! Aktuálně za 10 990 Kč.
EAN: 4062859132468
Vysokotlaký čistič 3200 W 225 bar 7.5 l/min hadice 10 m - Profi vysokotlaké čističe hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
10 990

Profesionální vysokotlaký čistič značky hillvert nabízí vše pro efektivní čištění v domácnosti, na zahradě, na dvoře, v dílně nebo v oblasti průmyslu. Výhodou prvotřídního zařízení je výkonný motor o síle 3200 W, který vytváří tlak 225 bar a průtok 7.5 l/min. Ať už se jedná o šetrné nebo silné čištění: pomocí trysky z ušlechtilé oceli s nastavením 0°, 25° a 40°, čistícím prostředkem a přídavnou turbo tryskou, která je součástí balení, můžete snadno a dokonale přizpůsobit tlak a proud čistěnému povrchu. Tlaková myčka vám nabízí maximální volnost pohybu díky vysokotlaké hadici o délce 10 m s integrovaným navijákem a napájecímu kabelu o délce 5 m v kombinaci s lehkou konstrukcí, velkými koly a výsuvnou rukojetí. Vysokotlaký čistič s integrovanou nádrží na čisticí prostředek (1 440 ml) je navíc vhodný pro teploty až do 50 °C, takže snadno odstraníte i odolné nečistoty, jako je dehet, pryskyřice, mastné usazeniny nebo plísně.
 Díky intuitivnímu ovládání a funkci samonasávání je profesionální vysokotlaký čistič rychle připraven k použití a jeho obsluha je snadná. Automatický systém start-stop dává záruku vždy úsporného používání: motor běží pouze tehdy, když stisknete rukojeť a vysokotlaký čistič skutečně používáte. Současně přístroj přesvědčí svou odolnou konstrukcí. To zajišťují nejen odolné materiály a robustní konstrukce, ale také odolné vysokotlaké čerpadlo a indukční motor s nízkou hlučností a vibracemi. Tlaková myčka je vyrobena v průmyslové kvalitě a je ideální pro náročné podmínky v oblasti řemeslnictví a průmyslu, ale také pro soukromé použití.