www.singer-ceska.cz

Závěsný lustr 3 světelné zdroje dřevěný trám – Dekorace Uniprodo

Akční a ve slevě výrobek Závěsný lustr 3 světelné zdroje dřevěný trám - Dekorace Uniprodo od značky s dlouholetou tradicí Uniprodo pohodlně nakoupíte v naší aktuální nabídce extra se slevou! Výhodně za cenu 1 699 Kč.
EAN: 4062859244468
Závěsný lustr 3 světelné zdroje dřevěný trám - Dekorace Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
1 699

Závěsný lustr UNI_LD_14 značky Uniprodo jedinečným způsobem kombinuje funkčnost s designem. Závěsné svítidlo vnese do každé místnosti, ať už se jedná o jídelnu, obývací pokoj, schodiště nebo kancelář, vznášející se lehkost. Zároveň poskytuje světlo, které potřebujete k vytvoření příjemného prostředí.
 Závěsnou lampu umístěte v místnosti podle svých představ, nad stůl nebo doprostřed místnosti. Tři světelné zdroje rovnoměrně osvětlují vybranou místnost a vytvářejí příjemnou atmosféru. Závěsné svítidlo zaujme také svým přírodním designem tvořeným dřevěným trámem, ke kterému jsou připevněna stínidla z černě lakovaného železa. Kabely světelných zdrojů a stropní obložení jsou nenápadně černé, takže se v místnosti ztrácejí.
 Elegantní stínidla jsou vybavena objímkou E27, kterou můžete osadit různými žárovkami až do 40 W (nejsou součástí balení). Díky tomu můžete rozhodnout o intenzitě světelných zdrojů a přizpůsobit je příslušnému účelu. Pomocí montážního návodu můžete závěsný lustr připevnit ke stropu v několika jednoduchých krocích.